Jak urządzić łazienkę?

23-06-2017

łazienka

Czy łazienka może być jednocześnie funkcjonalna, tania i ładna? Oczywiście! Dzięki naszym poradom zaoszczędzisz sporo pieniędzy, a Twoja łazienka będzie zachwycała wyglądem.

Istnieje kilka sposobów na obniżenie kosztów wyposażenia. Pierwszy z nich dotyczy wyboru płytek. Jeśli zależy Ci na modnych i designerskich wzorach, które są zazwyczaj droższe niż te dostępne w popularnych marketach budowlanych - możesz je położyć jedynie w widocznych miejscach albo wybrać tylko dekory. Do przestrzeni mniej wyeksponowanych użyj tańszych, standardowych płytek bądź pomaluj ścianę farbą (najlepiej odporną na wilgoć i zabrudzenia). Warto odwiedzić hurtownie budowlane i skorzystać z wyprzedaży kolekcji. Coraz więcej osób decyduje się także na tynki dekoracyjne lub mozaikowe, które efektywnie prezentują się również w tego typu wnętrzach.

Niech cena idzie w parze... z funkcjonalnością

Zwolennikom niecodziennych rozwiązań proponujemy montaż odpływu wody w podłodze i zawieszenie zasłon. To tańsza i nowocześniejsza alternatywa dla kabiny prysznicowej, która pozwala także zaoszczędzić sporo miejsca. Jest to zatem idealne wyjście dla mniejszych przestrzeni, gdzie liczy się każdy centymetr.

Nie radzimy natomiast kupować niskiej jakości sprzętu czy armatury. Lepiej zdecydować się na znane i sprawdzone marki. Taka inwestycja zwróci się w przyszłości. Wysokiej jakości powinny być też meble. Doskonałym rozwiązaniem są gotowe zestawy łazienkowe, również robione na wymiar. Mamy wtedy gwarancję, że wystrój pomieszczenia będzie spójny, a każdy element idealnie dopasowany do reszty mebli. Znacznie podniesie to walory estetyczne łazienki. Jeśli zdecydujesz się kupić meble u jednego dostawcy bądź producenta zazwyczaj możesz liczyć również na atrakcyjne rabaty.

W naszym sklepie oferujemy meble na zamówienie, które posiadają dużo praktycznych rozwiązań. Meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów i z dbałością o detale. Są gustowne i pasują do każdego stylu pomieszczenia. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.