System Ratalny 0,5%

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji TANIE MEBLOWANIE, zawartego na okres 12 miesięcy, wyliczenia dla
przykładu reprezentatywnego na dzień 06.02.2017 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 11,56%; cena towaru 1 500,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 10%; całkowita kwota kredytu 1 507,20 zł; całkowita kwota do zapłaty 1 590,08 zł; całkowity koszt kredytu 90,08 zł; wysokość 12 równych rat miesięcznych 132,51 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 06.02.2018 r. do dnia 31.03.2018 r.

SKLEP INTERNETOWY MEBLEX występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług
oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c, udostępnia swoim klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem SKLEP INTERNETOWY MEBLEX Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

 

• Korzyści

Masz możliwość nabycia wybranych towarów/usług przed czasem niezbędnym do zgromadzenia potrzebnych środków finansowych kupując upragniony towar/usługi na raty, oszczędności możesz przeznaczyć na inny cel możesz kupić towar/usługę lepszej jakości lub droższy kredyty na raty przez Internet to wygodna forma dokonania zakupów online.

 

• Kto może kupić na raty przez internet?

Z oferty zakupów na raty może skorzystać osoba pełnoletnia rezydująca w Polsce, która wylegitymuje się aktualnym dowodem osobistym oraz udokumentuje swoje źródło i wysokość dochodów w sposób akceptowany przez Bank.

 

• Dlaczego warto kupować na raty?

Zakupy na raty to maksymalna dostępność w sieci kilkudziesięciu tysięcy sklepów w Polsce z różnych branż towarowych i usługowych oraz minimum formalności i szybka decyzja o przyznaniu kredytu. Atrakcyjne warunki oferty finansowej banku umożliwiają realizację zakupu bez wkładu własnego oraz rozłożenie spłaty rat wg dogodnego harmonogramu przy minimalnym obciążeniu miesięcznym gospodarstwa domowego Klienta.

 

• Co to jest karencja?

Karencja oznacza okres (dłuższy niż jeden miesiąc) między uzyskaniem kredytu, a terminem o jaki Bank przesuwa w czasie rozpoczęcie spłaty pierwszej raty kredytu. Dzięki tej propozycji finansowej kredytobiorca może rozpocząć spłatę kredytu na zakup towarów i usług po kilku miesiącach (w zależności od dostępnej w sklepie opcji) od zawarcia umowy kredytowej.

 

 

 Szczegóły na www.santanderconsumer.pl